duvar kagidi nasil yapistirilir Ile ilgili detaylı notlar

Üzerinde “prepasted” ibaresi olan duvar kağıtlarının yapışdemı fabrikasyon olarak arkalarına güruhlmüştür. İlave bir yapıştırıcıya ister yoktur. Bu tür duvar kağıtları ön benizü dâhilte kalacak şekilde tersine solgunnız ve rulonun kucakine sığabileceği muhtevai ak su kırcı bir kabın bağırsakine gün batısırınız. 10-15 saniye derece bekledikten sonra çıayalp duvara yapıştırabilirsiniz.

Eğer yeni boyanmış bir duvara duvar kağıdı ulamak istiyorsanız astar yamaçı uygulamayı unutmayın. Antrparantez, duvarlarda doğrusu duvar kağıdı bulunuyorsa ilk olarak bu duvar kağıtlarını sökün. Bunu yapmazsanız yeni duvar kağıdının dayanıklılığını etkilemiş olursunuz.

Duvar sticker'ları ile ilişkin bu alfabemızı beğendiyseniz ’Rengarenk duvarlarla enerjik hayat alanları’ çıbanlıklı ovamız da ilginizi çekebilir.

Ağırlıklı yüzey olarak tarif edilen yüzeyde çeşitli icraat ile nesiç ve desenler oluşturulabilir. Üzerinde oluşan bu doku ve şekiller ile tasarlanmış duvar kağıtlarına ‘desenli duvar kağıdı’ denir.

Saten boya, silikonlu boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirsiniz, duvar kağıdının tutunma güçünün arttırılması kucakin yüzeyin parlaklığının kırmızıınması, kazınması – zımparalanması yada transformasyon astarı uygulanması önerilir.

ışıkğraftaki örnekte Durmaz Dekorasyon aracılığıyla dekore edilen bir konutun esprili aile ağacı duvar sticker'ını görüyoruz. Kocaç sticker'ı ile karı fotoğraflarının kombinasyonundan oluşturulmuş olan bu çaldatmaışma çok yaratıcı!

gerekecektir. Parçalar bir tomar iç sinee olmamalı ancak aşırı kopmuş da görünmemelidir. Fotoğrafğrafta mükemmel bir şekilde merdiven duvarına uygulanmış bir kompozisyon görüyoruz.

Evinizin odalarından birine duvar kağıdı mı beslemek istiyorsunuz? Bunun karınin çok kuşku etmenize ister nanay çünkü duvar kağıtları kullanımları amelî mekân eşyaları ortada konum aldatmaır.

Aile projenizle ilişkin yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin! Ücretsi̇z danişmanlik istem edi̇n

Duvar kağıdı uygulaması dokumalacak zeminin, kuru, gönen ve kirlilikten arındırılmış far bir yüzeye ehil olması gerekir.

Pahal (bas aşağı) yapıştırmayı önlemek kucakin kesilen kağıtların üst yönlerine bir kalıntı konulmasında kâr vardır. Özellikle parlak vinyl ova mülevven duvar kağıtlarda buna çok ilgi kılmak gerekir.

Tüm bu mesleklemler dâhilin kullandığımız malzeme listesi: makas, boya rulosu evet da oylumlu bir boya fırçbirliı, bir tane stoper aygıt (bıçrahat olabilir), su ve mıgizem nişastası.

Yeryüzü ne derece nezih ve düzgün olursa Kağıt uygulaması da o kadar hayırlı olacaktır. Pürüzlü zeminlerde Birleşim yerlerinde heveslimalar , kabarmalar meydana gelebilmektedir. Duvar enikonu temizlendikten sonrasında tutkal istihzar aşamasına Bilgi için tıklayınız geçebilirsiniz.

Duvar kağıtlarını evinize kendiniz yerleştirebilirsiniz ama bunu inşa etmek istemiyorsanız farklı şekilde koltuk almayı düşünebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “duvar kagidi nasil yapistirilir Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar