Açıklanan flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Malwarebytes izlenceı sebebiyle Flash Belleklerinizi muteber bir hale getirerek kullanmanız sizin ve data eminğiniz açısından kebir önemde taşımaktadır.

Bilgilendirmeniz yürekin teşekkürname ederim. 10 ay boyunca otomatikleştirilmiş olarak kullandık fakat bir süre sonra son devirler oldu. Virüs girmiyordu yalnız ilk klasör muzlim oluyordu.

İlk olarak Flash belleğinizin mideindeki her şeyi bilgisayarınıza kopyalayarak yedekleyin. Çünkü belleği formatlayacağız.

ancak bendeki reg dosyaları herhangi bi programla küşade bileğil. şu demek oluyor ki 2 defa tıkladığımda "omuz omuza" aç penceresi çıkıyor. doğrusu hangi programla açmam lüzumlu bunları. onları belirtir misiniz?

  Virüslü dosyaları bularak silmek dışında yiyecek defteri, hafi dosyalar ve için haricinde sizin karınin önemli olabilecek verilerin yedekleme olanakı sunan izlence bir o denli da kullanışlı diyebiliriz.

Biçimlendirme fiillemi bitince bellek sineine girin ve yeni bir klasör oluşturun ve adını istediğiniz gibi belirleyin. Ben Ihtiyat adını verdim bu klasöre.

Bu muamelat USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör kucakin lazım izinleri vermemizi katkısızlayacaktır.

Flash belleği pcye hulliyatyorsun virüs pcye bulaşıyor , sonra flash belleği formatlıyosun temizleniyor ,sonra pcden belleğe yeniden bulaşıyor bilgisayrdan temizliyorsun bu defa flash bellekden pc'ye bulaşıyor bu böyle güruhp gidiyor.

Format attım fakat aynı sorun devam etti.D sürücümde tıkızlımsız kurulum dosyaları vardı hepsine bulaşmış çünkü,bu sabahleyin ilk anlayışim Sality killer dosyasını denemek evet ve bir kıta şie yaradı.Şöyleki çıktı ctrl+alt+del çkızılışıyor ve araç defteri bile çallıkışmakta.Burada maruz yöntemi sırasıyla denemekteyim şuan.

Bahsettiğiniz yöntemin medarımaişete yarayacağını düşünüdeğerlendirme. Siz söylüyorsanız süzgecinizden geçirmişsinizdir ve muvaffakiyetya ulaşacaktır. Teşekkürname ederim böyle faydalı bir yetişekı bizlere tanıttığınız midein.

5. etap : Ovamızın devamında ki ilişik уöntemi uуgulaуarak virüsten top kurtulduğunuza tehlikesiz olun.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus yetişekını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıtefsir.Format attım pc ye 2 kere maatteessüf sality yeniden pc de offff bu illeti elbette temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm kabul eden var ise bi zahmet bizimle paylaşsın saygılarımla...

Konuya ulamam olması açısından denediğim temelı şekilleri yazacağım. Bu konuda değerlendirme karşılayıcı ihvan çözümün belli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda filinta. Lakin bahis köklü bir çözüme kavuşmamış, pare şerha kalmış. Süje ile müteallik etkin bir çalışma yaptım. Parçaları birleştirerek tamlıkü meydana getirmeye çallıkıştım.

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran bilgisayarı virüsten arındırmak yürekin ıvır zıvır ve yalın kat bir yetişek kullanacağız. Bu izlence COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çkızılıştırıldığında canlı evet. Baki elektronik beyinı virüslerden korumaz. Izlenceı buradan indirebilirsiniz. Sürekli güncellendiğinden izlenceı her seferinde internetten indirmenizde fayda var.

Formattan sonrasında aynı programlarla yeniden tarama yapmış oldum ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Nüshan hocamızın o Bu linki tiklayin saydığı vakaların hiç biri şu anda yok. Fakat benim heves ettiğim, hiç bir nefiy olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklanan flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında 5 Kolay Gerçekler”

Leave a Reply

Gravatar